Mekanik İmalat Atölyesi

There are no translations available.


2003 yılında kuruluş amacı pompa ve hidrofor aksamları temincisi olan Mekanik İmalat Atölyesi,yerli ve yabancı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda değişen ürün yelpazesinin yanı sıra, taahhüt işlerimiz için gerekli ürünlerin imalat faaliyetlerinide sürdürmektedir.

Faaliyete geçtiği günden itibaren ürün ve işçilik kalitesini daima ön planda tutan atölyemizde ağırlıklı çelik, galvaniz ve paslanmaz çelik ile ilgili her türlü kaynak ve imalat işleri gerekli sertifikasyona ve tecrübeye sahip çalışanlarımızca uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Temel imalatlarımızdan olan ısıtma, soğutma, yangın hidrofor sistemlerine ait kollektör ve çeşitli parçaların imalatına ek olarak 2009 yılında makina parkımıza eklenen sac işleme tezgahları ile birlikte her tip ve ebatta havalandırma kanalı ve bağlantı parçaları imalatıda ürün pörtföyümüze eklenmiştir.

Kuruluşunda 250 m2 kapalı alanda faaliyetini yürüten atölyemiz, 2010 yılı içerinde yapılacak yatırımla 750 m2 Alanda hizmet verecektir