Hakkımızda

2015
2015 Ocak ayından itibaren artan talepleri karşılamak ve müşterilere daha iyi hizmet verebilmek gayesiyle Pano fabrikası Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde 1600m² kapalı alanı olan kendi yerine taşınmıştır.

2007
2007 Yılı Eylül ayından itibaren ODTÜ-MET (Mikro Elektronik Teknolojileri Merkezi) alanına taşınarak Taahhüt ve Pano İmalatı hizmetlerine burada devam etmektedir.

2001
Şirketimiz 1999 yılı içerisinde yine Sincan Organize Sanayi Bölgesi içinde yaklaşık 3000 m2 kapalı alana sahip bir fabrika daha satın alarak, bu fabrikada muhtelif ebatlarda spiral ve rigid tiplerde ve yüksek kalitede elektrik tesisat borusu üretmeye başlamıştır. Firmamız SASEL gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında elektromekanik müteahhitliği alanında yüklendiği işlerde proje hazırlama safhasından, işletme ve bakım safhasına kadar her türlü hizmeti kapsayacak şekilde çalışmaktadır.

1998
Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde 1200 m2 kapalı alanı olan bir fabrika binası satın alınmıştır. Bu fabrika binası genel müdürlük tesisi ve pano montaj fabrikası olarak düzenlenmiştir. SASEL bünyesindeki elektrik, mekanik, proje, taahhüt, muhasebe ve imalat grupları 27 Nisan 1998 tarihi itibarı ile faaliyetlerini yeni binalarında devam ettirmişlerdir.

1997
Şirketimiz, 1997 yılı içinde yeni arayışlar ve iş geliştirme çalışmaları içine girmiştir. Çalıştığımız firmalara elektromekanik komple hizmet sunabilmek için 1997 yılı Ağustos ayı itibarı ile bünyemizde mekanik grup oluşturulmuştur. Ayrıca imalat sektöründe yer almak düşüncesiyle Schneider Electric grubuna bağlı Schneider markası ve garantisi altında Prisma tipi modüler pano imalatına başlanılmıştır.

1993
Yıllar geçtikçe SASEL elektrik taahhüt, tesisat, montaj, müşavirlik ve mühendislik alanlarında kendine iyi bir yer edinmiştir. 1993 yılı itibariyle yoğun bir şekilde yurt dışına açılmış, çeşitli projeleri üstlenerek başarıyla yürütmüş ve bugün de yeni projelerle başarısını devam ettirmektedir.

1984
Sasel Türkiye’nin en büyük inşaat gruplarından Yüksel Holding’in bünyesinde 21 Ocak 1984 yılında elektrik ve elektronik konularında proje, mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini yürütmek üzere bir ihtisas şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik grubu, inşaat sektöründe bir ihtisas ve mühendislik grubu olarak alt müteahhitlik hizmetleri yapmaktadır.