Zorlu Center

İŞVEREN : AKTÜRK YAPI ENDÜSTRİSİ VE TİCARET A.Ş.
İŞİN YERİ : İSTANBUL
SÖZLEŞME TARİHİ : TEMMUZ 2010
BİTİŞ TARİHİ : 2015
TOPLAM ALAN : 615.885 m2
Türkiye'nin ilk 5 fonksiyonlu "karma kullanım" projesi olan Zorlu Center'da, performans sanatları merkezi, otel, ofis, alışveriş merkezi ve rezidanslar yer alıyor. Proje 102.000 m²’lik arazide 615.885 m²’lik inşaat alanına sahip.

Firmamız AVM, Ofis ve Otopark alanları dışında bulunan , Otel bloğu , konutlar, kültür merkezi elektrik tesisat işlerini yürütmektedir. Bu bölgelerdeki , A.G. panolar, Busbar Dağıtım sistemi, Ara ve Tali Dağıtım Panoları, Enerji İzleme, KNX Otomasyon, tüm kuvvetli akım, zayıf akım yapısal tesisat kablolamaları, Statik ve Dinamik UPS, sismik önlemler, yangın durdurucu imalatları, her türlü aydınlatma, kuvvet ekipman montajları ve ilgili alanların peyzaj kablolama ve montaj işlerini kapsamaktadır.

Ayrıca zayıf akım ekipmanlarını temin eden üçüncü parti zayıf akım ekipmanları tedarikçisi ALCATEL-LUCENT’in , otel bloğu , konutlar , kültür merkezi data yapısal kablolama sisteminin
kablo malzeme temini ve montajı yanında yaklaşık 60.000 adet zayıf akım sistemlerinin ekipman montajları, test ve devreye alma işlemlerini yürütmektedir.